Formy płatności

 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

67 1940 1076 5563 8942 0000 0000

 

PH BIS-NET Andrzej Bis

 

Zimowa 10/17

 

Lublin 20-337

 

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia

DPD 19 zł

Przelewem online 

 

-przelew natychmiastowy

 

Odbiór Osobisty

Klienci mogą odebrać Towar osobiście w siedzibie firmy, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu ze sprzedającym. Płatność przelewem lub gotówką w siedzibie firmy.

 

 

 

 

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

OUTLET
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl